Kurallar & Gizlilik


Dugunbutigi.com kullanıcıların kendi sanal mağzalarını oluşturup satış yapabildikleri , ürünlerini tanıtabildiği bir sosyal mağaza sistemidir. Dugunbutigi.com olarak en önemli ilkelerimizden biride gizlilik ilkesidir.

Sistemimize üye olan kişilerin bilgilerinin bir kısmı ya da tamamı hiç bir şekilde başka kişi ya da kurumlar ile paylaşılamaz. Sitemiz üzerinde şahşınıza ya da firmanıza ait olan E-Mail adresleri paylaşılmaz. Dugunbutigi.com kayıt olurken girmiş olduğunuz bilgileri veritabanında saklar ve isterse bu bilgileri "sadece" sistem üzerindeki yenilikleri haberdar etmek için kullanma hakkınız gizli tutar. Üyelik bilgilerinizi ayarlarım menüsünden değiştirebilirsiniz.

Sisteme eklemiş olduğunuz resimler veritabanımızda saklanır ve başka kişi ya da kurumlar ile payşılmaz. Yine de bazı özel durumlar sonucu resimleriniz başka platformlarda kullanılabilinir. Böyle bir olay gerçekleştiği zaman platformlarla resim sahibinin direk irtibata geçmesi gerekir. Dugunbutigi.com bu işlemlerden sorumlu değildir ve sorumlu olarak gösterilemez.

Dugunbutigi.com sistem üzerinde ki mesajları kontrol etme hakkınız gizli tutar. Eğer bir kullanıcı herhangi bir ürün satışı gerçekleşiceği zaman satın alacak kişiyi başka sistem ya da ödeme yöntemlerine yönlendirirse Düğünbutigi.com üyelik iptali ya da satış durdurma hakkına sahiptir. Nasıl bir yöntem izleneceği tamamen Dugunbutigi.com'un insiyatifine bağlıdır. İtiraz edilemez.

Kullanıcılar alışverişlerini Dugunbutigi.com firmasından değil , sistemde mağaza oluşturan kişi ya da firmalardan alışveriş yapmaktadır. Kullanıcıların satın alma işleminde ki ödemeler direk olarak kullanıcıya gönderilmektedir. Sipariş sonrası oluşulabilecek hatalarda iki tarafta dinlenir ve haklı olan taraf hakkına hüküm verme hakkını Dugunbutigi.com gizli tutar.

Yukarı

Düğün Butiği may act expeditiously to respond to a proper notice by (1) removing or disabling access to material claimed to be subject of infringing activity; and (2) removing and discontinuing service to repeat offenders. If Düğün Butiği removes or disables access in response to such a notice, Düğün Butiği will make a good-faith attempt to contact the allegedly infringing party ("Member") so that they may make a counter notification.

daha fazla görüntüle